Zwycięzcy

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

  1. Łukasz z Dąbrowy Górniczej – 669 punktów

  2. Artur  z Mieściska  - 649 punktów

  3. Tomasz z  Chojna - 602 punkty

  4. Zdzisław z Kaniowa - 586 punktów

  5. Łukasz z Łowicza – 583 punkty

  6. Przemysław z Zielonej Góry– 579 punktów

  7. Adrian m. Rydułtowy – 573 punkty

  8. Norbert z Pajęczna – 564 punkty

  9. Irek  z Warszawy– 564 punkty

  10. Tomasz z Czeladzi – 563 punkty

Wśród pozostałych uczestników rozlosowano nagrody pocieszenia:
- 10 piłek
- 10 bramek
- 10 kufli VARTA
- 10 koców piknikowych VARTA

 

Wyniki konkursu TYPUJ- KIBICUJ- WYGRYWAJ

Serdecznie dziękujemy  za wzięcie udziału w naszych konkursach z cyklu TYPUJ- KIBICUJ- WYGRYWAJ.

Poniżej lista osób, które wygrały w poszczególnych konkursach:

 

Konkurs wytypuj wynik POLSKA – SENEGAL

Nagrodę (PIŁKA ADIDAS) otrzymują:

  1. 1. Artur – Nowy Sącz
  2. 2. Mariusz – Cieszyn

 

Konkurs wytypuj wynik POLSKA – KOLUMBIA

Nagrodę ( PIŁKA ADIDAS ) otrzymuje:

  1. 1. Dominik – Licheń Stary

 

Konkurs wytypuj wynik POLSKA – JAPONIA

Nagrodę (PIŁKA ADIDAS) otrzymują:

  1. 1. Łukasz – Kielce
  2. 2. Miłosz – Katowice
  3. 3. Ewa – Kędzierzyn-Koźle

 

Faza grupowa / Konkurs 1

Nagrodę (kufel, latarka, bramka) otrzymują:

  1. 1. Piotr - Licheń Stary
  2. 2. Zdzisław – Kaniów
  3. 3. Michał – Kraków
  4. 4. Ireneusz – Warszawa
  5. 5. Łukasz – Dąbrowa Górnicza

 

Faza grupowa / Konkurs 2

Nagrodę (kufel, latarka, bramka) otrzymują:

  1. 1. Arkadiusz  - Rzgów
  2. 2. Bartłomiej – Zielona Góra
  3. 3. Arkadiusz – Pruszków
  4. 4. Marcin – Luborzyca
  5. 5. Grzegorz – Bytom

 

Faza grupowa / Konkurs 3

Nagrodę (kufel, latarka, bramka) otrzymują:

  1. 1. Artur – Mieścisko
  2. 2. Norbert Pajęczno
  3. 3. Wiktor – Zielona Góra
  4. 4. Robert- Sosnowiec
  5. 5. Adam – Brzeźce

 

Faza grupowa / Konkurs 4

Nagrodę (kufel, latarka, bramka) otrzymują:

  1. 1. Robert – Tychy
  2. 2. Tomasz – Sekocin Stary
  3. 3. Wiesław – Rychnowy
  4. 4. Szymon – Warszawa
  5. 5. Sylwester – Skierniewice

 

Faza pucharowa / Konkurs 5

Nagrodę (kufel, latarka, piłka) otrzymują:

  1. 1. Michał - Kraków
  2. 2. Michał - Brodnica
  3. 3. Robert - Szczecin
  4. 4. Rafał - Warszawa
  5. 5. Adrian - Ćwiklice

 

Faza ćwierćfinałowa / Konkurs 6

Nagrodę (kufel, latarka, piłka Adidas, koc piknikowy VARTA) otrzymują:

  1. 1. Wojciech-Brodnica
  2. 2. Grzegorz-Mikołów
  3. 3. Dariusz-Tarnów
  4. 4. Sławomir-Kleosin
  5. 5. Marek-Brodnica

 

Faza półfinałowa / Konkurs 7

Nagrodę (kufel, latarka, piłka Adidas, koc piknikowy VARTA) otrzymują:

  1. 1. Dariusz-Ruda Śląska
  2. 2. Jacek-Kraków
  3. 3. Marcelina-Pajęczno
  4. 4. Magdalena-Lubin
  5. 5. Mariusz-Oborniki

 

Mecz o III miejsce / Konkurs 8

Nagrodę (kufel, latarka, piłka Adidas, koc piknikowy VARTA) otrzymują:

 

  1. 1. Dominik – Goczałkowice              
  2. 2. Jarosław – Czechowice - Dziedzice
  3. 3. Tomasz  - Słupca
  4. 4. Dawid  - Koszalin
  5. 5. Dariusz - Iława

 

FINAŁ / Konkurs 9

Nagrodę (kufel + latarka + koc piknikowy VARTA + bramki + piłka) otrzymują:

  1. 1. Marcin - Pogwizdów
  2. 2. Wojciech - Białystok
  3. 3. Robert - Sosnowiec
  4. 4. Adam - Żory
  5. 5. Adam – Tarnowskie Góry

 

Konkurs wytypuj wynik CHORWACJA – FRANCJA

Nagrodę ( PIŁKA ADIDAS ) otrzymuje:

  1. 1. Łukasz - Toruń