Wytypuj Mistrza Świata i Króla Strzelców za 66 punktów extra, za każdy prawidłowy typ do 28 czerwca!
MISTRZ ŚWIATA 66 PKT. EXTRA
KRÓL STRZELCÓW 66 PKT. EXTRA

Zasady gry

Po pierwsze – zarejestruj się i zaakceptuj regulamin naszej zabawy. Zapamiętaj swój TOKEN aby typować na innych urządzeniach.
Po drugie - możesz typować na bieżąco, ale nie później niż na 1 minutę przed rozpoczęciem spotkania. Wtedy możliwość typowania zostanie zablokowana.
Po trzecie - możesz też zmienić swoje typy przed rozpoczęciem danego spotkania. Oczywiście nie później, niż na 1 minutę przed jego rozpoczęciem.
Po czwarte – wyniki meczy będą aktualizowane do 24 h po ich zakończeniu.
Pamiętaj, za każdym razem przed opuszczeniem strony ZAPISZ SWOJE TYPY!
Faza grupowa
14-28 czerwca
Grupa A
14-06-2018 | 17:00 | Stadion Łużniki, Moskwa
15-06-2018 | 14:00 | Stadion Centralny, Jekaterynburg
19-06-2018 | 20:00 | Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg
20-06-2018 | 17:00 | Rostow Arena, Rostów nad Donem
25-06-2018 | 16:00 | Samara Arena, Samara
25-06-2018 | 16:00 | Wołgograd Arena, Wołgograd
Grupa B
15-06-2018 | 17:00 | Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg
15-06-2018 | 20:00 | Stadion Olimpijski, Soczi
20-06-2018 | 14:00 | Łużniki, Moskwa
20-06-2018 | 20:00 | Kazań Arena, Kazań
25-06-2018 | 20:00 | Mordowija Ariena, Sarańsk
25-06-2018 | 20:00 | Stadion Kaliningrad, Kaliningrad
Grupa C
16-06-2018 | 12:00 | Kazań Arena, Kazań
16-06-2018 | 18:00 | Mordowija Ariena, Sarańsk
21-06-2018 | 17:00 | Stadion Centralny, Jekaterynburg
21-06-2018 | 14:00 | Samara Arena, Samara
26-06-2018 | 16:00 | Łużniki, Moskwa
26-06-2018 | 16:00 | Stadion Olimpijski, Soczi
Grupa D
16-06-2018 | 15:00 | Otkrytije Ariena, Moskwa
16-06-2018 | 21:00 | Stadion Kaliningrad, Kaliningrad
21-06-2018 | 20:00 | Stadion Striełka, Niżny Nowogród
22-06-2018 | 17:00 | Wołgograd Arena, Wołgograd
26-06-2018 | 20:00 | Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg
26-06-2018 | 20:00 | Rostow Arena, Rostów nad Donem
Grupa E
17-06-2018 | 14:00 | Samara Arena, Samara
17-06-2018 | 20:00 | Rostow Arena, Rostów nad Donem
22-06-2018 | 14:00 | Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg
22-06-2018 | 20:00 | Stadion Kaliningrad, Kaliningrad
27-06-2018 | 20:00 | Otkrytije Ariena, Moskwa
27-06-2018 | 20:00 | Stadion Striełka, Niżny Nowogród
Grupa F
17-06-2018 | 17:00 | Łużniki, Moskwa
18-06-2018 | 14:00 | Stadion Striełka, Niżny Nowogród
23-06-2018 | 20:00 | Stadion Olimpijski, Soczi
23-06-2018 | 17:00 | Rostow Arena, Rostów nad Donem
27-06-2018 | 16:00 | Kazań Arena, Kazań
27-06-2018 | 16:00 | Stadion Centralny, Jekaterynburg
Grupa G
18-06-2018 | 17:00 | Stadion Olimpijski, Soczi
18-06-2018 | 20:00 | Wołgograd Arena, Wołgograd
23-06-2018 | 14:00 | Otkrytije Ariena, Moskwa
24-06-2018 | 14:00 | Stadion Striełka, Niżny Nowogród
28-06-2018 | 20:00 | Stadion Kaliningrad, Kaliningrad
28-06-2018 | 20:00 | Mordowija Ariena, Sarańsk
Grupa H
19-06-2018 | 14:00 | Mordowija Ariena, Sarańsk
19-06-2018 | 17:00 | Otkrytije Ariena, Moskwa
24-06-2018 | 17:00 | Stadion Centralny, Jekaterynburg
24-06-2018 | 20:00 | Kazań Arena, Kazań
28-06-2018 | 16:00 | Wołgograd Arena, Wołgograd
28-06-2018 | 16:00 | Samara Arena, Samara
Faza pucharowa
30 czerwca - 3 lipca
30-06-2018 | 16:00 | Kazań Arena, Kazań
30-06-2018 | 20:00 | Stadion Olimpijski, Soczi
01-07-2018 | 16:00 | Łużniki, Moskwa
01-07-2018 | 20:00 | Stadion Striełka, Niżny Nowogród
02-07-2018 | 16:00 | Samara Arena, Samara
02-07-2018 | 20:00 | Rostow Arena, Rostów nad Donem
03-07-2018 | 16:00 | Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg
03-07-2018 | 20:00 | Otkrytije Ariena, Moskwa
Ćwierć finały
6 - 7 lipca
06-07-2018 | 16:00 | Stadion Striełka, Niżny Nowogród
06-07-2018 | 20:00 | Kazań Arena, Kazań
07-07-2018 | 16:00 | Samara Arena, Samara
07-07-2018 | 20:00 | Stadion Olimpijski, Soczi
Półfinał
10 - 11 lipca
10-07-2018 | 20:00 | Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg
11-07-2018 | 20:00 | Łużniki, Moskwa
Mecz o III miejsce
14 lipca
14-07-2018 | 16:00 | Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg
Finał
15 lipca
15-07-2018 | 17:00
Łużniki, Moskwa
Zarejestruj się